Xəbər Online

 Qaynar Xəbərlər
  • No posts were found

Bakı-2017: Sərbəst güləşçilər tatamiyə çıxır – 12-ci günün TƏQVİMİ

Bakı-2017: Sərbəst güləşçilər tatamiyə çıxır – 12-ci günün TƏQVİMİ
May 19
07:45 2017


Bakı-2017: Sərbəst güləşçilər tatamiyə çıxır – 12-ci günün TƏQVİMİ

08:01 19 May 2017
13 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

Bakı-2017:

Bakı-2017 IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarının 12-ci gününə start verilir.

Trend-in məlumatına görə, atletikada kişilər 1500 m qaçış, 400 m sədlərlə qaçış, 4X100 m estafet qaçışı, nizə atma, uzunluğa tullanma və hündürlüyə tullanma, qadınlar isə 400, 1500 m qaçış, 4X100 m estafet qaçışı və lövhə atma yarışlarında qüvvələrini sınayacaqlar.

X X X

3X3 basketbol turnirində qadın idmançılardan ibarət millimiz Mali, kişilərdən ibarət isə yığmamız Səudiyyə ƏrəbistanıPakistan komandaları ilə qarşılaşacaqlar.

X X X

Suya tullanmada qadınların 10 m platforma, kişilərin isə 3 m tramplin sinxron yarışında qaliblər müəyyənləşəcək.

10:00 – 10:22

Qadınlar 10 m platforma – Seçmə mərhələ

17:00 – 18:31

Qadınlar 10 m platforma – Final

Qadınlar 10 m platforma – Medal mərasimi

Kişilər 3 m tramplin sinxron – Final

Kişilər 3 m tramplin sinxron – Medal mərasimi

X X X

Stolüstü tennisdə qadınlar və kişilər arasında fərdi yarışlarda ən güclülər məlum olacaq.

10:00 – 14:00

Kişilər fərdi – Yarımfinallar

Qadınlar fərdi – Yarımfinallar

16:00 – 21:00

Kişilər fərdi – Final

Kişilər fərdi – Medal mərasimi

Qadınlar fərdi – Final

Qadınlar fərdi – Medal mərasimi

X X X

Tennis turnirində fərdi yarışlar başa çatacaq.

10:00 – 14:00

Kişilər fərdi – Yarımfinallar

Qadınlar fərdi – Yarımfinallar

16:00 – 21:00

Kişilər fərdi – Final

Kişilər fərdi – Medal mərasimi

Qadınlar fərdi – Final

Qadınlar fərdi – Medal mərasimi

X X X

Kişilərdən ibarət voleybol komandalarının qrup mərhələsində son oyunları keçiriləcək.

10:00 – 12:30

Kişilər komanda – Qrup oyunu A9 (Türkiyə – Fələstin)

12:30 – 15:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu A10 (Türkmənistan – Pakistan)

17:00 – 22:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu B9 (QətərMərakeş)

19:30 – 22:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu B10 (Əlcəzair – Səudiyyə Ərəbistanı)

X X X

Sərbəst güləşçilərin mübarizəsində Azərbaycanı Mahir Əmiraslanov (57 kq), Məhəmməd Müslümov (65 kq), Cəbrayıl Həsənov (74 kq) və Nurməhəmməd Hacıyev (97 kq) ölkəmizi təmsil edəcək.

10:00 – 13:24

Kişilər – 57 kq

Kişilər – 65 kq

Kişilər – 74 kq

Kişilər – 97 kq

18:00 – 19:27

Kişilər – 57 kq

Kişilər – 65 kq

Kişilər – 74 kq

Kişilər – 97 kq

Qeyd edək ki, Bakı-2017 İslam Həmrəyliyi Oyunları mayın 22-dək davam edəcək. Yarışlar Azərbaycan paytaxtının 16 idman obyektində 21 idman növü üzrə keçirilir.

You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.

Bakı-2017: Sərbəst güləşçilər tatamiyə çıxır – 12-ci günün TƏQVİMİ

Bakı-2017: Sərbəst güləşçilər tatamiyə çıxır - 12-ci günün TƏQVİMİ
08:01 19 May 2017
13 İdman
Ölkə mətbuatı
A- A+

Bakı-2017:

Bakı-2017 IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarının 12-ci gününə start verilir.

Trend-in məlumatına görə, atletikada kişilər 1500 m qaçış, 400 m sədlərlə qaçış, 4X100 m estafet qaçışı, nizə atma, uzunluğa tullanma və hündürlüyə tullanma, qadınlar isə 400, 1500 m qaçış, 4X100 m estafet qaçışı və lövhə atma yarışlarında qüvvələrini sınayacaqlar.

X X X

3X3 basketbol turnirində qadın idmançılardan ibarət millimiz Mali, kişilərdən ibarət isə yığmamız Səudiyyə ƏrəbistanıPakistan komandaları ilə qarşılaşacaqlar.

X X X

Suya tullanmada qadınların 10 m platforma, kişilərin isə 3 m tramplin sinxron yarışında qaliblər müəyyənləşəcək.

10:00 – 10:22

Qadınlar 10 m platforma – Seçmə mərhələ

17:00 – 18:31

Qadınlar 10 m platforma – Final

Qadınlar 10 m platforma – Medal mərasimi

Kişilər 3 m tramplin sinxron – Final

Kişilər 3 m tramplin sinxron – Medal mərasimi

X X X

Stolüstü tennisdə qadınlar və kişilər arasında fərdi yarışlarda ən güclülər məlum olacaq.

10:00 – 14:00

Kişilər fərdi – Yarımfinallar

Qadınlar fərdi – Yarımfinallar

16:00 – 21:00

Kişilər fərdi – Final

Kişilər fərdi – Medal mərasimi

Qadınlar fərdi – Final

Qadınlar fərdi – Medal mərasimi

X X X

Tennis turnirində fərdi yarışlar başa çatacaq.

10:00 – 14:00

Kişilər fərdi – Yarımfinallar

Qadınlar fərdi – Yarımfinallar

16:00 – 21:00

Kişilər fərdi – Final

Kişilər fərdi – Medal mərasimi

Qadınlar fərdi – Final

Qadınlar fərdi – Medal mərasimi

X X X

Kişilərdən ibarət voleybol komandalarının qrup mərhələsində son oyunları keçiriləcək.

10:00 – 12:30

Kişilər komanda – Qrup oyunu A9 (Türkiyə – Fələstin)

12:30 – 15:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu A10 (Türkmənistan – Pakistan)

17:00 – 22:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu B9 (QətərMərakeş)

19:30 – 22:00

Kişilər komanda – Qrup oyunu B10 (Əlcəzair – Səudiyyə Ərəbistanı)

X X X

Sərbəst güləşçilərin mübarizəsində Azərbaycanı Mahir Əmiraslanov (57 kq), Məhəmməd Müslümov (65 kq), Cəbrayıl Həsənov (74 kq) və Nurməhəmməd Hacıyev (97 kq) ölkəmizi təmsil edəcək.

10:00 – 13:24

Kişilər – 57 kq

Kişilər – 65 kq

Kişilər – 74 kq

Kişilər – 97 kq

18:00 – 19:27

Kişilər – 57 kq

Kişilər – 65 kq

Kişilər – 74 kq

Kişilər – 97 kq

Qeyd edək ki, Bakı-2017 İslam Həmrəyliyi Oyunları mayın 22-dək davam edəcək. Yarışlar Azərbaycan paytaxtının 16 idman obyektində 21 idman növü üzrə keçirilir.

You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.



Source link

Kateqoriya

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: